Den här sidan använder cookies. Mer info här. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies. OK!

Kontakt

Karta

Fjärrsupport

 

Kontaktuppgifter

Arri Rutenhjelm, VD
070-671 12 26, arri@rutenhjelm.se

Pia Staafv, Administration
070-304 18 82pia@rutenhjelm.se

Magnus Främst, Installation
070-671 12 27, magnus@rutenhjelm.se

Tony Sanfridsson, Installation
070-671 13 39, tony@rutenhjelm.se

Erik Persson, Installation
070-671 12 28, erik@rutenhjelm.se

Simon Hermansson, Automation
070-671 08 42, simon@rutenhjelm.se

Post- och besöksadress:

Rutenhjelms Elektriska AB
Öttum Solhaga 1
535 92 KVÄNUM

Tel 0511-37 00 43
kontakt@rutenhjelm.se